1. liga starších dorostenek 23/24

1DHC Slavia Praha301510550:412
2Sokol Písek281420495:399
3Handball club Zlín, z.s.231141489:421
4DHC Plzeň221042485:449
5DHK Baník Most20952523:435
6DHK Zora Olomouc18970488:441
7Házená Jindřichův Hradec14790513:512
8Házená Kynžvart13691471:466
9SHK Kunovice12690404:436
10TJ Sokol Poruba84120408:457
111. SC Bohumín 9821150411:613
12Sokol Vršovice00150307:503
1. liga starších dorostenek 23/24 17. kolo
sobota
09. 03.
13:00
SHK Kunovice
DHK Baník Most
1. liga starších dorostenek 23/24 18. kolo
sobota
16. 03.
13:00
DHK Baník Most
Házená Kynžvart
Přenos zde
1. liga starších dorostenek 23/24 19. kolo
sobota
23. 03.
15:00
DHC Plzeň
DHK Baník Most

1. kolo

sobota
09. 09.
11:00
DHK Zora Olomouc
DHC Slavia Praha
25 : 30
sobota
09. 09.
13:00
SHK Kunovice
1. SC Bohumín 98
34 : 27
sobota
09. 09.
13:00
DHC Plzeň
Handball club Zlín, z.s.
26 : 34
sobota
09. 09.
15:00
Házená Kynžvart
Sokol Písek
26 : 30
neděle
10. 09.
13:00
DHK Baník Most
TJ Sokol Poruba
37 : 27
neděle
15. 10.
13:00
Sokol Vršovice
Házená Jindřichův Hradec
28 : 36

2. kolo

sobota
16. 09.
13:00
Sokol Vršovice
DHK Zora Olomouc
17 : 34
sobota
16. 09.
15:00
Házená Jindřichův Hradec
Handball club Zlín, z.s.
33 : 29
sobota
16. 09.
16:00
1. SC Bohumín 98
Házená Kynžvart
29 : 40
neděle
17. 09.
11:00
TJ Sokol Poruba
SHK Kunovice
21 : 23
neděle
17. 09.
13:00
DHC Slavia Praha
DHK Baník Most
30 : 29
neděle
17. 09.
15:00
DHC Plzeň
Sokol Písek
32 : 29

3. kolo

sobota
23. 09.
11:00
DHK Zora Olomouc
Házená Jindřichův Hradec
30 : 23
sobota
23. 09.
13:00
SHK Kunovice
DHC Slavia Praha
24 : 25
sobota
23. 09.
13:00
Handball club Zlín, z.s.
Sokol Písek
30 : 21
neděle
24. 09.
12:00
DHK Baník Most
Sokol Vršovice
Přenos zde
39 : 13
neděle
24. 09.
15:00
Házená Kynžvart
TJ Sokol Poruba
31 : 25
neděle
24. 09.
15:00
DHC Plzeň
1. SC Bohumín 98
43 : 25

4. kolo

čtvrtek
28. 09.
13:00
DHC Slavia Praha
Házená Kynžvart
35 : 31
sobota
30. 09.
11:00
DHK Zora Olomouc
DHK Baník Most
28 : 25
sobota
30. 09.
12:15
TJ Sokol Poruba
DHC Plzeň
27 : 37
sobota
30. 09.
14:00
Házená Jindřichův Hradec
Sokol Písek
26 : 30
sobota
30. 09.
16:00
1. SC Bohumín 98
Handball club Zlín, z.s.
27 : 40
neděle
01. 10.
13:00
Sokol Vršovice
SHK Kunovice
15 : 28

5. kolo

sobota
07. 10.
13:00
SHK Kunovice
DHK Zora Olomouc
24 : 29
neděle
08. 10.
12:00
DHK Baník Most
Házená Jindřichův Hradec
Přenos zde
41 : 34
neděle
08. 10.
13:00
Sokol Písek
1. SC Bohumín 98
38 : 26
neděle
08. 10.
15:00
Házená Kynžvart
Sokol Vršovice
34 : 20
neděle
08. 10.
15:00
DHC Plzeň
DHC Slavia Praha
19 : 36
neděle
08. 10.
16:00
Handball club Zlín, z.s.
TJ Sokol Poruba
33 : 22

6. kolo

sobota
21. 10.
13:00
DHK Zora Olomouc
Házená Kynžvart
28 : 30
sobota
21. 10.
15:00
Házená Jindřichův Hradec
1. SC Bohumín 98
41 : 31
neděle
22. 10.
11:00
DHK Baník Most
SHK Kunovice
Přenos zde
35 : 27
neděle
22. 10.
12:30
TJ Sokol Poruba
Sokol Písek
27 : 30
neděle
22. 10.
13:00
DHC Slavia Praha
Handball club Zlín, z.s.
28 : 24
neděle
22. 10.
13:00
Sokol Vršovice
DHC Plzeň
19 : 32

7. kolo

sobota
28. 10.
12:00
1. SC Bohumín 98
TJ Sokol Poruba
27 : 39
sobota
28. 10.
13:00
SHK Kunovice
Házená Jindřichův Hradec
33 : 32
sobota
28. 10.
15:00
Handball club Zlín, z.s.
Sokol Vršovice
35 : 17
sobota
28. 10.
15:00
DHC Plzeň
DHK Zora Olomouc
39 : 34
neděle
29. 10.
13:00
Sokol Písek
DHC Slavia Praha
26 : 23
neděle
29. 10.
15:00
Házená Kynžvart
DHK Baník Most
33 : 33

8. kolo

sobota
04. 11.
11:00
DHK Zora Olomouc
Handball club Zlín, z.s.
28 : 22
sobota
04. 11.
11:00
DHK Baník Most
DHC Plzeň
Záznam
28 : 28
sobota
04. 11.
14:00
SHK Kunovice
Házená Kynžvart
30 : 21
sobota
04. 11.
14:00
Házená Jindřichův Hradec
TJ Sokol Poruba
34 : 27
sobota
04. 11.
15:00
1. SC Bohumín 98
DHC Slavia Praha
26 : 53
neděle
05. 11.
13:00
Sokol Vršovice
Sokol Písek
21 : 31

9. kolo

sobota
11. 11.
13:00
1. SC Bohumín 98
Sokol Vršovice
25 : 24
sobota
11. 11.
15:00
DHC Plzeň
SHK Kunovice
30 : 17
neděle
12. 11.
11:00
TJ Sokol Poruba
DHC Slavia Praha
26 : 33
neděle
12. 11.
12:00
Handball club Zlín, z.s.
DHK Baník Most
29 : 28
neděle
12. 11.
13:00
Sokol Písek
DHK Zora Olomouc
23 : 17
neděle
12. 11.
15:00
Házená Kynžvart
Házená Jindřichův Hradec
26 : 33

10. kolo

pátek
17. 11.
13:00
Sokol Písek
DHK Baník Most
28 : 22
sobota
18. 11.
11:00
DHK Zora Olomouc
1. SC Bohumín 98
40 : 22
sobota
18. 11.
13:00
SHK Kunovice
Handball club Zlín, z.s.
20 : 32
sobota
18. 11.
15:00
Házená Jindřichův Hradec
DHC Slavia Praha
29 : 34
neděle
19. 11.
13:00
Sokol Vršovice
TJ Sokol Poruba
21 : 23
neděle
19. 11.
15:00
Házená Kynžvart
DHC Plzeň
28 : 29

11. kolo

sobota
20. 01.
15:00
1. SC Bohumín 98
DHK Baník Most
21 : 41
neděle
21. 01.
11:00
TJ Sokol Poruba
DHK Zora Olomouc
19 : 30
neděle
21. 01.
11:00
DHC Slavia Praha
Sokol Vršovice
46 : 20
neděle
21. 01.
13:00
DHC Plzeň
Házená Jindřichův Hradec
35 : 30
neděle
21. 01.
13:00
Sokol Písek
SHK Kunovice
41 : 25
neděle
21. 01.
16:00
Handball club Zlín, z.s.
Házená Kynžvart
34 : 31

12. kolo

sobota
27. 01.
15:00
Házená Jindřichův Hradec
Sokol Vršovice
39 : 27
sobota
27. 01.
15:00
1. SC Bohumín 98
SHK Kunovice
30 : 45
neděle
28. 01.
11:00
TJ Sokol Poruba
DHK Baník Most
26 : 28
neděle
28. 01.
11:00
Handball club Zlín, z.s.
DHC Plzeň
30 : 30
neděle
28. 01.
13:00
Sokol Písek
Házená Kynžvart
33 : 27
neděle
28. 01.
13:00
DHC Slavia Praha
DHK Zora Olomouc
45 : 30

13. kolo

sobota
03. 02.
11:00
DHK Baník Most
DHC Slavia Praha
Odkaz na přenos
28 : 29
sobota
03. 02.
11:00
DHK Zora Olomouc
Sokol Vršovice
35 : 20
sobota
03. 02.
13:00
SHK Kunovice
TJ Sokol Poruba
17 : 23
neděle
04. 02.
11:00
Handball club Zlín, z.s.
Házená Jindřichův Hradec
38 : 29
neděle
04. 02.
11:30
Házená Kynžvart
1. SC Bohumín 98
35 : 23
neděle
04. 02.
13:00
Sokol Písek
DHC Plzeň
30 : 25

14. kolo

sobota
10. 02.
14:00
Házená Jindřichův Hradec
DHK Zora Olomouc
38 : 32
sobota
10. 02.
15:00
1. SC Bohumín 98
DHC Plzeň
24 : 33
neděle
11. 02.
11:00
TJ Sokol Poruba
Házená Kynžvart
26 : 19
neděle
11. 02.
13:00
DHC Slavia Praha
SHK Kunovice
37 : 31
neděle
11. 02.
13:00
Sokol Písek
Handball club Zlín, z.s.
32 : 24
neděle
11. 02.
13:00
Sokol Vršovice
DHK Baník Most
19 : 34

15. kolo

sobota
17. 02.
15:00
DHC Plzeň
TJ Sokol Poruba
30 : 24
neděle
18. 02.
11:00
Handball club Zlín, z.s.
1. SC Bohumín 98
28 : 23
neděle
18. 02.
13:00
DHK Baník Most
DHK Zora Olomouc
38 : 30
neděle
18. 02.
13:00
Sokol Písek
Házená Jindřichův Hradec
34 : 23
neděle
18. 02.
15:00
Házená Kynžvart
DHC Slavia Praha
27 : 32
sobota
13. 04.
13:00
SHK Kunovice
Sokol Vršovice
:

16. kolo

sobota
24. 02.
11:00
DHK Zora Olomouc
SHK Kunovice
38 : 26
sobota
24. 02.
15:00
Házená Jindřichův Hradec
DHK Baník Most
33 : 37
neděle
25. 02.
11:00
TJ Sokol Poruba
Handball club Zlín, z.s.
26 : 27
neděle
25. 02.
13:00
DHC Slavia Praha
DHC Plzeň
34 : 17
neděle
25. 02.
13:00
1. SC Bohumín 98
Sokol Písek
25 : 39
neděle
25. 02.
14:00
Sokol Vršovice
Házená Kynžvart
26 : 32

17. kolo

sobota
09. 03.
11:00
DHC Plzeň
Sokol Vršovice
:
sobota
09. 03.
13:00
Handball club Zlín, z.s.
DHC Slavia Praha
:
sobota
09. 03.
13:00
SHK Kunovice
DHK Baník Most
:
sobota
09. 03.
14:00
1. SC Bohumín 98
Házená Jindřichův Hradec
:
neděle
10. 03.
13:00
Sokol Písek
TJ Sokol Poruba
:
neděle
10. 03.
15:00
Házená Kynžvart
DHK Zora Olomouc
:

18. kolo

sobota
16. 03.
11:00
DHK Zora Olomouc
DHC Plzeň
:
sobota
16. 03.
13:00
DHK Baník Most
Házená Kynžvart
Přenos zde
:
sobota
16. 03.
14:00
Házená Jindřichův Hradec
SHK Kunovice
:
neděle
17. 03.
11:00
TJ Sokol Poruba
1. SC Bohumín 98
:
neděle
17. 03.
11:00
DHC Slavia Praha
Sokol Písek
:
neděle
17. 03.
14:00
Sokol Vršovice
Handball club Zlín, z.s.
:

19. kolo

sobota
23. 03.
15:00
DHC Plzeň
DHK Baník Most
:
neděle
24. 03.
10:00
Handball club Zlín, z.s.
DHK Zora Olomouc
:
neděle
24. 03.
11:00
TJ Sokol Poruba
Házená Jindřichův Hradec
:
neděle
24. 03.
13:00
Sokol Písek
Sokol Vršovice
:
neděle
24. 03.
13:00
DHC Slavia Praha
1. SC Bohumín 98
:
neděle
24. 03.
15:00
Házená Kynžvart
SHK Kunovice
:

20. kolo

sobota
20. 04.
11:00
DHK Zora Olomouc
Sokol Písek
:
sobota
20. 04.
13:00
SHK Kunovice
DHC Plzeň
:
sobota
20. 04.
13:00
DHC Slavia Praha
TJ Sokol Poruba
:
sobota
20. 04.
14:00
Házená Jindřichův Hradec
Házená Kynžvart
:
neděle
21. 04.
14:00
Sokol Vršovice
1. SC Bohumín 98
:
neděle
21. 04.
16:00
DHK Baník Most
Handball club Zlín, z.s.
:

21. kolo

sobota
27. 04.
13:00
Handball club Zlín, z.s.
SHK Kunovice
:
sobota
27. 04.
15:00
1. SC Bohumín 98
DHK Zora Olomouc
:
sobota
27. 04.
15:00
DHC Plzeň
Házená Kynžvart
:
neděle
28. 04.
11:00
TJ Sokol Poruba
Sokol Vršovice
:
neděle
28. 04.
11:00
DHC Slavia Praha
Házená Jindřichův Hradec
:
neděle
28. 04.
16:00
DHK Baník Most
Sokol Písek
:

22. kolo

sobota
04. 05.
11:00
DHK Zora Olomouc
TJ Sokol Poruba
:
sobota
04. 05.
12:30
Házená Jindřichův Hradec
DHC Plzeň
:
sobota
04. 05.
13:00
SHK Kunovice
Sokol Písek
:
neděle
05. 05.
14:00
Sokol Vršovice
DHC Slavia Praha
:
neděle
05. 05.
15:00
Házená Kynžvart
Handball club Zlín, z.s.
:
neděle
05. 05.
16:00
DHK Baník Most
1. SC Bohumín 98
: