hlavní partneři
sledujte nás

KUPTE SI SVÉHO ČERNÉHO ANDĚLA

Chcete se stát součástí Černých andělů a:

  • Jste příznivcem mostecké ženské házené?
  • Jste fanouškem Černých andělů?
  • V podnikání se Vám daří?
  • Chcete podpořit ženskou házenou?
  • Líbí se Vám představa, že investujete peníze do propagace své firmy formou sportovního klubu, respektive formou tváře konkrétní hráčky?

PAK JSTE NA SPRÁVNÉ ADRESE

DHK Baník Most již dlouhodobě realizuje netradiční formou posílení své finanční stability i pro následující sezóny, a to marketingovou akcí: KUPTE SI SVÉHO ČERNÉHO ANDĚLA.

O co že přesně jde?

Nejdůležitějším a nejviditelnějším místem pro logo jednotlivých hráček je přední část dresu, kde dole pod logy hlavních sponzorů je volné místo pro logo vaší firmy. Toto místo je možné získat za individuálně dohodnutou částku, kdy každá jednotlivá hráčka Černých andělů má stanovenou svou částku, která se odvíjí především od popularity, zkušeností, kvality.

Co získáte?

  • Tvář sportovkyně, která bude propagovat Vaši firmu. Mladou ženu či dívku, která bude reprezentovat Vaši společnost v rámci sportovních a společenských akcí DHK Baník Most.
  • Vstup do VIP prostorů na veškerá utkání DHK Baník Most, reklamní banner s firemními údaji a s tváří hráčky umístěný v interiéru sportovní haly a mnoho dalších příležitostí k propagaci vaší společnosti, dle individuální dohody při uzavření smlouvy o reklamě.

Jak tedy na to?

Takže máte-li zájem. Obraťte se prosím na Barboru Krimovou prostřednictvím e-mailu: marketing@dhk-banikmost.cz, nebo telefonu +420 724 801 577, se kterou si domluvíte veškeré podrobnosti toho, jak se stát součástí nejlepšího ženského sportovního týmu v severních Čechách.

My jsme to ještě neřekli?

Ano, DHK Baník Most je jediným ženským celkem, který hraje mezinárodní soutěž v našem kraji. V uplynulých sezonách jsme vyhráli v podstatě vše, co se dalo a mnoho opakovaně. Černí andělé se stali mistrem Česko-Slovenské interligy WHIL, mistrem ČR, vítězem Českého poháru a vítězem Vyzývacího poháru (evropský pohár – Challenge Cup)! Řadu úspěchů zaznamenávají také dorostenecká a žákovská družstva ve svých soutěžích.

Takže pokud i vy chcete patřit mezi ty nejlepší, tak své jméno spojte v naším týmem.

Těšíme se na spolupráci

Barbora Krimová