hlavní partneři
sledujte nás

1. liga mladších dorostenek 22/23

1DHC Slavia Praha A201000337:239
2DHC Plzeň15721304:246
3DHK Baník Most14622307:259
4Handball club Zlín14730287:258
5Sokol Písek12532309:262
6Házená Kynžvart11541325:291
7DHK Zora Olomouc8460287:281
8TJ Sokol Poruba6370246:283
9Házená Jindřichův Hradec6370230:290
10TJ ČZ HBC Strakonice 19214280275:352
111. SC Bohumín 98’00100219:365
1. liga mladších dorostenek 22/23 12. kolo
neděle
12. 02.
11:00
Sokol Písek
DHK Baník Most
1. liga mladších dorostenek 22/23 13. kolo
neděle
19. 02.
13:00
DHK Baník Most
TJ Sokol Poruba
1. liga mladších dorostenek 22/23 14. kolo
neděle
26. 02.
11:00
DHC Slavia Praha A
DHK Baník Most

1. kolo

sobota
10. 09.
12:30
DHC Plzeň
DHK Zora Olomouc
30 : 25
sobota
10. 09.
13:00
DHK Baník Most
Sokol Písek
27 : 27
sobota
10. 09.
13:30
1. SC Bohumín 98’
DHC Slavia Praha A
22 : 30
neděle
11. 09.
13:00
Házená Kynžvart
Házená Jindřichův Hradec
30 : 23
neděle
11. 09.
15:30
Handball club Zlín
TJ Sokol Poruba
22 : 28

2. kolo

sobota
17. 09.
11:00
DHK Zora Olomouc
Házená Jindřichův Hradec
26 : 17
neděle
18. 09.
11:00
Sokol Písek
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
34 : 21
neděle
18. 09.
11:00
DHC Slavia Praha A
Handball club Zlín
34 : 20
neděle
18. 09.
12:00
TJ Sokol Poruba
DHK Baník Most
13 : 30
neděle
18. 09.
13:00
DHC Plzeň
1. SC Bohumín 98’
38 : 12

3. kolo

sobota
24. 09.
12:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
TJ Sokol Poruba
31 : 24
sobota
24. 09.
13:00
1. SC Bohumín 98’
DHK Zora Olomouc
19 : 36
neděle
25. 09.
13:00
DHK Baník Most
DHC Slavia Praha A
25 : 37
neděle
25. 09.
13:00
Házená Kynžvart
Sokol Písek
35 : 32
neděle
25. 09.
13:30
Handball club Zlín
DHC Plzeň
24 : 28

4. kolo

sobota
08. 10.
13:00
1. SC Bohumín 98’
Handball club Zlín
24 : 36
sobota
08. 10.
15:00
TJ Sokol Poruba
Házená Kynžvart
26 : 25
neděle
09. 10.
11:00
Sokol Písek
Házená Jindřichův Hradec
31 : 18
neděle
09. 10.
11:00
DHC Slavia Praha A
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
41 : 26
neděle
09. 10.
13:00
DHC Plzeň
DHK Baník Most
28 : 29

5. kolo

sobota
15. 10.
13:00
1. SC Bohumín 98’
DHK Baník Most
19 : 32
sobota
15. 10.
17:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
DHC Plzeň
26 : 34
neděle
16. 10.
13:00
Házená Kynžvart
DHC Slavia Praha A
27 : 34
neděle
16. 10.
14:00
Házená Jindřichův Hradec
TJ Sokol Poruba
23 : 22
neděle
16. 10.
15:30
Handball club Zlín
DHK Zora Olomouc
28 : 22

6. kolo

sobota
22. 10.
11:00
DHK Zora Olomouc
Sokol Písek
26 : 32
sobota
22. 10.
13:30
1. SC Bohumín 98’
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
33 : 41
neděle
23. 10.
10:00
DHC Plzeň
Házená Kynžvart
30 : 26
neděle
23. 10.
11:00
DHC Slavia Praha A
Házená Jindřichův Hradec
32 : 18
neděle
23. 10.
14:30
Handball club Zlín
DHK Baník Most
24 : 22

7. kolo

sobota
12. 11.
12:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Handball club Zlín
19 : 39
sobota
12. 11.
13:00
Házená Jindřichův Hradec
DHC Plzeň
16 : 28
neděle
13. 11.
11:00
Sokol Písek
TJ Sokol Poruba
39 : 23
neděle
13. 11.
13:00
Házená Kynžvart
1. SC Bohumín 98’
49 : 27
neděle
13. 11.
13:00
DHK Baník Most
DHK Zora Olomouc
33 : 23

8. kolo

sobota
19. 11.
11:00
DHK Zora Olomouc
TJ Sokol Poruba
32 : 22
sobota
19. 11.
13:00
1. SC Bohumín 98’
Házená Jindřichův Hradec
27 : 28
sobota
19. 11.
14:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
DHK Baník Most
31 : 40
neděle
20. 11.
11:00
DHC Slavia Praha A
Sokol Písek
32 : 26
neděle
20. 11.
15:30
Handball club Zlín
Házená Kynžvart
34 : 28

9. kolo

sobota
26. 11.
12:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
DHK Zora Olomouc
26 : 39
sobota
26. 11.
13:00
Házená Jindřichův Hradec
Handball club Zlín
24 : 25
neděle
27. 11.
11:00
Sokol Písek
DHC Plzeň
26 : 26
neděle
27. 11.
12:00
TJ Sokol Poruba
DHC Slavia Praha A
19 : 31
neděle
27. 11.
13:00
Házená Kynžvart
DHK Baník Most
26 : 26

10. kolo

sobota
03. 12.
11:00
DHK Zora Olomouc
DHC Slavia Praha A
27 : 31
sobota
03. 12.
13:00
1. SC Bohumín 98’
Sokol Písek
19 : 33
sobota
03. 12.
14:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Házená Kynžvart
28 : 36
neděle
04. 12.
13:00
DHK Baník Most
Házená Jindřichův Hradec
43 : 31
neděle
04. 12.
13:00
DHC Plzeň
TJ Sokol Poruba
33 : 27

11. kolo

sobota
05. 11.
13:00
Házená Jindřichův Hradec
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
32 : 26
sobota
10. 12.
13:00
TJ Sokol Poruba
1. SC Bohumín 98’
42 : 17
neděle
11. 12.
11:00
DHC Slavia Praha A
DHC Plzeň
35 : 29
neděle
11. 12.
11:00
Sokol Písek
Handball club Zlín
29 : 35
neděle
11. 12.
13:00
Házená Kynžvart
DHK Zora Olomouc
43 : 31

12. kolo

sobota
11. 02.
11:00
DHK Zora Olomouc
DHC Plzeň
:
sobota
11. 02.
13:00
Házená Jindřichův Hradec
Házená Kynžvart
:
neděle
12. 02.
11:00
DHC Slavia Praha A
1. SC Bohumín 98’
:
neděle
12. 02.
11:00
Sokol Písek
DHK Baník Most
:
neděle
12. 02.
12:00
TJ Sokol Poruba
Handball club Zlín
:

13. kolo

sobota
18. 02.
12:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Sokol Písek
:
sobota
18. 02.
13:00
1. SC Bohumín 98’
DHC Plzeň
:
neděle
19. 02.
13:00
DHK Baník Most
TJ Sokol Poruba
:
neděle
19. 02.
14:00
Házená Jindřichův Hradec
DHK Zora Olomouc
:
neděle
19. 02.
16:00
Handball club Zlín
DHC Slavia Praha A
:

14. kolo

sobota
25. 02.
11:00
DHK Zora Olomouc
1. SC Bohumín 98’
:
sobota
25. 02.
13:00
TJ Sokol Poruba
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
:
neděle
26. 02.
11:00
DHC Slavia Praha A
DHK Baník Most
:
neděle
26. 02.
13:00
Sokol Písek
Handball club Zlín
:
neděle
26. 02.
13:00
Sokol Písek
Házená Kynžvart
:

15. kolo

sobota
11. 03.
12:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
DHC Slavia Praha A
:
sobota
11. 03.
13:00
Házená Jindřichův Hradec
Sokol Písek
:
neděle
12. 03.
13:00
DHK Baník Most
DHC Plzeň
:
neděle
12. 03.
13:00
Házená Kynžvart
TJ Sokol Poruba
:
neděle
12. 03.
18:00
Handball club Zlín
1. SC Bohumín 98’
:

16. kolo

sobota
18. 03.
11:00
DHK Zora Olomouc
Handball club Zlín
:
sobota
18. 03.
13:00
TJ Sokol Poruba
Házená Jindřichův Hradec
:
sobota
18. 03.
13:00
DHC Plzeň
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
:
neděle
19. 03.
11:00
DHC Slavia Praha A
Házená Kynžvart
:
neděle
19. 03.
13:00
DHK Baník Most
1. SC Bohumín 98’
:

17. kolo

sobota
25. 03.
12:00
DHK Baník Most
Handball club Zlín
:
sobota
25. 03.
12:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
1. SC Bohumín 98’
:
sobota
25. 03.
13:00
Házená Jindřichův Hradec
DHC Slavia Praha A
:
neděle
26. 03.
11:00
Sokol Písek
DHK Zora Olomouc
:
neděle
26. 03.
13:00
Házená Kynžvart
DHC Plzeň
:

18. kolo

sobota
01. 04.
11:00
DHK Zora Olomouc
DHK Baník Most
:
sobota
01. 04.
13:00
TJ Sokol Poruba
Sokol Písek
:
sobota
01. 04.
13:30
1. SC Bohumín 98’
Házená Kynžvart
:
neděle
02. 04.
13:00
DHC Plzeň
Házená Jindřichův Hradec
:
neděle
02. 04.
16:00
Handball club Zlín
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
:

19. kolo

sobota
15. 04.
13:00
TJ Sokol Poruba
DHK Zora Olomouc
:
sobota
15. 04.
13:00
Házená Jindřichův Hradec
1. SC Bohumín 98’
:
neděle
16. 04.
11:00
Sokol Písek
DHC Slavia Praha A
:
neděle
16. 04.
13:00
Házená Kynžvart
Handball club Zlín
:
neděle
16. 04.
14:00
DHK Baník Most
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
:

20. kolo

sobota
22. 04.
11:00
DHK Zora Olomouc
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
:
neděle
23. 04.
11:00
DHC Slavia Praha A
TJ Sokol Poruba
:
neděle
23. 04.
13:00
DHC Plzeň
Sokol Písek
:
neděle
23. 04.
13:00
DHK Baník Most
Házená Kynžvart
:
neděle
23. 04.
14:00
Handball club Zlín
Házená Jindřichův Hradec
:

21. kolo

sobota
29. 04.
13:00
Házená Jindřichův Hradec
DHK Baník Most
:
sobota
29. 04.
13:00
TJ Sokol Poruba
DHC Plzeň
:
neděle
30. 04.
11:00
Sokol Písek
1. SC Bohumín 98’
:
neděle
30. 04.
11:00
DHC Slavia Praha A
DHK Zora Olomouc
:
neděle
30. 04.
13:00
Házená Kynžvart
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
:

22. kolo

sobota
06. 05.
11:00
DHK Zora Olomouc
Házená Kynžvart
:
sobota
06. 05.
12:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Házená Jindřichův Hradec
:
sobota
06. 05.
13:00
1. SC Bohumín 98’
TJ Sokol Poruba
:
sobota
06. 05.
18:00
Handball club Zlín
Sokol Písek
:
neděle
07. 05.
13:00
Sokol Písek
DHC Slavia Praha A
: