hlavní partneři
sledujte nás

1. liga starších dorostenek 22/23

1DHC Slavia Praha18910336:234
2DHK Baník Most17811341:263
3Handball club Zlín, z.s.16820344:285
4DHK Zora Olomouc13631305:264
5Jiskra Třeboň12640304:315
6TJ Sokol Poruba10550323:289
7Sokol Písek10550274:301
8Házená Jindřichův Hradec8460302:318
9DHC Plzeň4280311:370
101. SC Bohumín 98’2190265:355
11Sokol Vršovice00100260:371
1. liga starších dorostenek 22/23 12. kolo
neděle
12. 02.
13:00
Sokol Písek
DHK Baník Most
1. liga starších dorostenek 22/23 13. kolo
neděle
19. 02.
15:00
DHK Baník Most
TJ Sokol Poruba
1. liga starších dorostenek 22/23 14. kolo
neděle
26. 02.
13:00
DHC Slavia Praha
DHK Baník Most

1. kolo

sobota
10. 09.
14:30
DHC Plzeň
DHK Zora Olomouc
31 : 41
sobota
10. 09.
15:00
DHK Baník Most
Sokol Písek
33 : 21
sobota
10. 09.
15:30
1. SC Bohumín 98’
DHC Slavia Praha
24 : 37
neděle
11. 09.
13:00
Sokol Vršovice
Jiskra Třeboň
31 : 41
neděle
11. 09.
13:30
Handball club Zlín, z.s.
TJ Sokol Poruba
35 : 28

2. kolo

sobota
17. 09.
13:00
DHK Zora Olomouc
Házená Jindřichův Hradec
32 : 22
neděle
18. 09.
13:00
Sokol Písek
Sokol Vršovice
35 : 31
neděle
18. 09.
13:00
DHC Slavia Praha
Handball club Zlín, z.s.
33 : 29
neděle
18. 09.
14:00
TJ Sokol Poruba
DHK Baník Most
31 : 30
neděle
18. 09.
15:00
DHC Plzeň
1. SC Bohumín 98’
43 : 27

3. kolo

sobota
24. 09.
15:00
Házená Jindřichův Hradec
Jiskra Třeboň
24 : 26
sobota
24. 09.
15:00
1. SC Bohumín 98’
DHK Zora Olomouc
26 : 34
neděle
25. 09.
11:30
Handball club Zlín, z.s.
DHC Plzeň
40 : 30
neděle
25. 09.
13:00
Sokol Vršovice
TJ Sokol Poruba
23 : 45
neděle
25. 09.
15:00
DHK Baník Most
DHC Slavia Praha
27 : 23

4. kolo

sobota
08. 10.
13:00
DHK Zora Olomouc
Jiskra Třeboň
26 : 34
sobota
08. 10.
15:00
1. SC Bohumín 98’
Handball club Zlín, z.s.
21 : 41
neděle
09. 10.
13:00
Sokol Písek
Házená Jindřichův Hradec
27 : 21
neděle
09. 10.
13:00
DHC Slavia Praha
Sokol Vršovice
36 : 14
neděle
09. 10.
15:00
DHC Plzeň
DHK Baník Most
25 : 43

5. kolo

sobota
15. 10.
15:00
1. SC Bohumín 98’
DHK Baník Most
26 : 35
neděle
16. 10.
13:30
Handball club Zlín, z.s.
DHK Zora Olomouc
31 : 24
neděle
16. 10.
14:00
Sokol Vršovice
DHC Plzeň
32 : 36
neděle
16. 10.
16:00
Jiskra Třeboň
Sokol Písek
31 : 28
neděle
16. 10.
16:00
Házená Jindřichův Hradec
TJ Sokol Poruba
30 : 29

6. kolo

sobota
22. 10.
13:00
DHK Zora Olomouc
Sokol Písek
31 : 19
sobota
22. 10.
15:30
1. SC Bohumín 98’
Sokol Vršovice
27 : 25
neděle
23. 10.
12:30
Handball club Zlín, z.s.
DHK Baník Most
30 : 36
neděle
23. 10.
13:00
DHC Slavia Praha
Házená Jindřichův Hradec
38 : 31
neděle
23. 10.
14:00
TJ Sokol Poruba
Jiskra Třeboň
37 : 21

7. kolo

sobota
12. 11.
15:00
Házená Jindřichův Hradec
DHC Plzeň
42 : 35
neděle
13. 11.
13:00
Sokol Písek
TJ Sokol Poruba
35 : 32
neděle
13. 11.
14:00
Sokol Vršovice
Handball club Zlín, z.s.
26 : 39
neděle
13. 11.
15:00
DHK Baník Most
DHK Zora Olomouc
26 : 26
neděle
13. 11.
16:00
Jiskra Třeboň
DHC Slavia Praha
18 : 37

8. kolo

čtvrtek
17. 11.
14:00
DHK Baník Most
Sokol Vršovice
35 : 23
sobota
19. 11.
13:00
DHK Zora Olomouc
TJ Sokol Poruba
30 : 24
sobota
19. 11.
15:00
1. SC Bohumín 98’
Házená Jindřichův Hradec
29 : 37
neděle
20. 11.
13:00
DHC Slavia Praha
Sokol Písek
34 : 18
neděle
20. 11.
15:00
DHC Plzeň
Jiskra Třeboň
31 : 34

9. kolo

sobota
26. 11.
15:00
Házená Jindřichův Hradec
Handball club Zlín, z.s.
27 : 28
neděle
27. 11.
13:00
Sokol Písek
DHC Plzeň
32 : 27
neděle
27. 11.
14:00
Jiskra Třeboň
1. SC Bohumín 98’
38 : 31
neděle
27. 11.
14:00
Sokol Vršovice
DHK Zora Olomouc
26 : 37
neděle
27. 11.
14:00
TJ Sokol Poruba
DHC Slavia Praha
25 : 31

10. kolo

sobota
03. 12.
13:00
DHK Zora Olomouc
DHC Slavia Praha
24 : 25
sobota
03. 12.
15:00
1. SC Bohumín 98’
Sokol Písek
29 : 30
neděle
04. 12.
14:00
Handball club Zlín, z.s.
Jiskra Třeboň
39 : 31
neděle
04. 12.
15:00
DHC Plzeň
TJ Sokol Poruba
29 : 37
neděle
04. 12.
15:00
DHK Baník Most
Házená Jindřichův Hradec
45 : 28

11. kolo

sobota
05. 11.
15:00
Házená Jindřichův Hradec
Sokol Vršovice
40 : 29
sobota
10. 12.
15:00
TJ Sokol Poruba
1. SC Bohumín 98’
35 : 25
neděle
11. 12.
13:00
DHC Slavia Praha
DHC Plzeň
42 : 24
neděle
11. 12.
13:00
Sokol Písek
Handball club Zlín, z.s.
29 : 32
neděle
11. 12.
16:00
Jiskra Třeboň
DHK Baník Most
30 : 31

12. kolo

sobota
11. 02.
13:00
DHK Zora Olomouc
DHC Plzeň
:
neděle
12. 02.
13:00
DHC Slavia Praha
1. SC Bohumín 98’
:
neděle
12. 02.
13:00
Sokol Písek
DHK Baník Most
:
neděle
12. 02.
14:00
TJ Sokol Poruba
Handball club Zlín, z.s.
:
neděle
12. 02.
16:00
Jiskra Třeboň
Sokol Vršovice
:

13. kolo

sobota
18. 02.
15:00
1. SC Bohumín 98’
DHC Plzeň
:
neděle
19. 02.
12:00
Sokol Vršovice
Sokol Písek
:
neděle
19. 02.
14:00
Handball club Zlín, z.s.
DHC Slavia Praha
:
neděle
19. 02.
15:00
DHK Baník Most
TJ Sokol Poruba
:
neděle
19. 02.
16:00
Házená Jindřichův Hradec
DHK Zora Olomouc
:

14. kolo

sobota
25. 02.
13:00
DHK Zora Olomouc
1. SC Bohumín 98’
:
sobota
25. 02.
15:00
TJ Sokol Poruba
Sokol Vršovice
:
neděle
26. 02.
13:00
DHC Slavia Praha
DHK Baník Most
:
neděle
26. 02.
15:00
DHC Plzeň
Handball club Zlín, z.s.
:
neděle
26. 02.
16:00
Jiskra Třeboň
Házená Jindřichův Hradec
:

15. kolo

sobota
11. 03.
15:00
Házená Jindřichův Hradec
Sokol Písek
:
neděle
12. 03.
12:00
Sokol Vršovice
DHC Slavia Praha
:
neděle
12. 03.
15:00
Jiskra Třeboň
DHK Zora Olomouc
:
neděle
12. 03.
15:00
DHK Baník Most
DHC Plzeň
:
neděle
12. 03.
16:00
Handball club Zlín, z.s.
1. SC Bohumín 98’
:

16. kolo

sobota
18. 03.
13:00
DHK Zora Olomouc
Handball club Zlín, z.s.
:
sobota
18. 03.
15:00
TJ Sokol Poruba
Házená Jindřichův Hradec
:
sobota
18. 03.
15:00
DHC Plzeň
Sokol Vršovice
:
neděle
19. 03.
13:00
Sokol Písek
Jiskra Třeboň
:
neděle
19. 03.
15:00
DHK Baník Most
1. SC Bohumín 98’
:

17. kolo

sobota
25. 03.
14:00
DHK Baník Most
Handball club Zlín, z.s.
:
sobota
25. 03.
15:00
Házená Jindřichův Hradec
DHC Slavia Praha
:
neděle
26. 03.
12:00
Sokol Vršovice
1. SC Bohumín 98’
:
neděle
26. 03.
13:00
Sokol Písek
DHK Zora Olomouc
:
neděle
26. 03.
14:00
Jiskra Třeboň
TJ Sokol Poruba
:

18. kolo

sobota
01. 04.
13:00
DHK Zora Olomouc
DHK Baník Most
:
sobota
01. 04.
15:00
TJ Sokol Poruba
Sokol Písek
:
neděle
02. 04.
13:00
DHC Slavia Praha
Jiskra Třeboň
:
neděle
02. 04.
14:00
Handball club Zlín, z.s.
Sokol Vršovice
:
neděle
02. 04.
15:00
DHC Plzeň
Házená Jindřichův Hradec
:

19. kolo

sobota
15. 04.
15:00
TJ Sokol Poruba
DHK Zora Olomouc
:
sobota
15. 04.
15:00
Házená Jindřichův Hradec
1. SC Bohumín 98’
:
neděle
16. 04.
12:00
Sokol Vršovice
DHK Baník Most
:
neděle
16. 04.
13:00
Sokol Písek
DHC Slavia Praha
:
neděle
16. 04.
16:00
Jiskra Třeboň
DHC Plzeň
:

20. kolo

sobota
22. 04.
13:00
DHK Zora Olomouc
Sokol Vršovice
:
sobota
22. 04.
14:00
1. SC Bohumín 98’
Jiskra Třeboň
:
neděle
23. 04.
12:00
Handball club Zlín, z.s.
Házená Jindřichův Hradec
:
neděle
23. 04.
13:00
DHC Slavia Praha
TJ Sokol Poruba
:
neděle
23. 04.
15:00
DHC Plzeň
Sokol Písek
:

21. kolo

sobota
29. 04.
15:00
TJ Sokol Poruba
DHC Plzeň
:
sobota
29. 04.
15:00
Házená Jindřichův Hradec
DHK Baník Most
:
neděle
30. 04.
13:00
Sokol Písek
1. SC Bohumín 98’
:
neděle
30. 04.
13:00
DHC Slavia Praha
DHK Zora Olomouc
:
neděle
30. 04.
15:00
Jiskra Třeboň
Handball club Zlín, z.s.
:

22. kolo

sobota
06. 05.
15:00
1. SC Bohumín 98’
TJ Sokol Poruba
:
sobota
06. 05.
18:00
Handball club Zlín, z.s.
Sokol Písek
:
neděle
07. 05.
12:00
Sokol Vršovice
Házená Jindřichův Hradec
:
neděle
07. 05.
15:00
DHK Baník Most
Jiskra Třeboň
:
neděle
07. 05.
15:00
DHC Plzeň
DHC Slavia Praha
: