Černí andělé vezou ze Slovenska body za výhru v Šaľe

Úspěšnou sobotu Černých andělů uzavřel na Slovensku MOL ligový tým žen. Mostecké házenkářky cestovaly na palubovku slovenské Šaľy. Na úspěch zadělaly už v prvním poločase, už od úvodu utkání vedly, domácí tým v utkání ani jednou nevedl. Po prvních třiceti minutách zápasu vedli Černí andělé rozdílem sedmi branek 21:14, ve druhé půli se Šaľe podařilo vedení mosteckého týmu zmírnit na konečný pětibrankový rozdíl 39: 34.

Nejlepšími střelkyněmi Černých andělů byly Zachová 8, Jestříbková 6, Mateus, Szarková, Behenská a Kuxová po 4. Sedmimetrové hody hody: 3/3 - 0, vyloučení: 1 - 4,

Černí andělé tak úspěšně uzavřeli sobotní zápasový den, ve kterém si oba týmy mladších dorostenek, starší dorostenky i prvoligové ženy připsaly dva body za výhru.