Černí andělé odjíždějí z Francie s velkou ztrátou

Třináctibrankové manko budou muset dohnat mostecké házenkářky v odvetě třetího předkola Evropské ligy. V prvním vzájemném střetnutí totiž francouzské Chambray zvítězilo 33:20 po poločase 17:10.

Vstup do zápasu přitom neměly mostecké házenkářky vůbec špatný, po prvních deseti minutách vedli tříbrankovým rozdílem. Domácí hráčky ale zvládly vyrovnat a do zhruba dvacáté minuty se hrála vyrovnaná partie. Pak se ale Francouzkám podařilo odskočit a do konce první půle si vytvořily sedmibrankový náskok, který už se Černým andělům nepodařilo dohnat.

Odveta se hraje v mostecké sportovní hale v sobotu 18. listopadu od 18:00. Ještě předtím se ale Černí andělé na domácí půdě střetnou s dalším velmi silným soupeřem, už ve středu 15. listopadu je čeká od 18:00 zápas proti Dunajské Stredě