hlavní partneři
sledujte nás

Černí andělé v neděli hostí Olomouc

Po nedělním úspěšném čtvrtfinále Českého poháru se Černí andělé opět představí na domácí palubovce. A opět to bude v neděli - 20. listopadu jejich soupeřkami budou tentokrát už v rámci nejvyšší domácí soutěže hráčky DHK Zora Olomouc.

 

Po reprezentační pauze nás čekají tři zápasy v nedělních termínech, kromě poháru domácí střetnutí s Olomoucí a následně ještě o týden později zápas v Porubě. Co se týče přípravy to pro nás není žádná zásadní překážka, protože jen trochu pozměníme mikrocykly, ve kterých trénujeme. V podstatě vše posouváme o den, aby vyvrcholení našeho týdne bylo před nedělním utkáním, namísto v sobotu, jak je obvyklé,“ naznačil trenér Černých andělů Adrian Struzik.

Komplikací není podle něj ani čtvrteční státní svátek. „Trénujeme standardně, jedinou výhodu to může mít pro hráčky, kterým odpadne škola a budou mít volné dopoledne, jinak se ale na intenzitě naší přípravy vůbec nic nemění,“ doplnil trenér.

 

Utkání mezi DHK Baník Most a Zorou Olomouc se hraje v neděli 20. listopadu od 18:00 hodin v mostecké sportovní hale. Tak přijďte fandit Černým andělům!

Jan Pimper