generální partneři
sledujte nás
Černí andělé si doma bez problémů poradili se Zlínem

DHK Baník Most – Handball PSG Zlín 35:21 (19:10)

 

První novoroční utkání na domácí palubovce mosteckým házenkářkám vyšlo, už od prvních minut ukazovaly, kdo bude na palubovce mostecké sportovní haly udávat tempo. Jejich zlínským soupeřkám se za prvních dvacet minut podařilo skórovat jen čtyřikrát, v polovina zápasu vedli domácí Černí andělé devítibrankovým rozdílem. Ani ve druhé půli domácí nepolevili a rozdíl ve skóre tak na konci zápasu narost na čtrnáct branek.

 

Jiří Tancoš, trenér DHK Baník Most: „Nejlepších bylo z naší strany určitě prvních patnáct minut prvního poločasu. Dobře nám fungovala obrana, za ní skvěle chytala Dominika Müllnerová, měli jsme tu správnou dynamiku a tah na branku jak v přechodech, tak v kombinacích a dařila se nám střelba z dálky, což celý útok velmi ulehčilo. Pak jsme se malinko vrátili zase zpět, hodně jsme se hru snažili tlačit do šestky, což nám trochu zkomplikovalo útok. Hráli jsme na hranici rizika, takže jsme udělali až dost technických chyb, ale na druhou stranu my to tak chceme, i když některé chyby byly zbytečné. V obraně to z mého pohledu bylo hezké, hráčky dělají přesně to, co po nich kolega trenér Pavel Farář chce. Tentokrát jsme zkoušeli zase trochu ofenzivnější obranu, prostor dostaly i mladší hráčky, prostřídali jsme kádr, jak jsme chtěli, ale samozřejmě hlavní minutáž byla věnována stěžejním hráčkám, které se potřebují udržovat v herní pohodě, abychom v příštím týdnu uspěli v Šaľe. I to se nám myslím povedlo.

 

Marek Kolář, trenér Handball PSG Zlín: „Chtěli jsme uhrát lepší výsledek, ale zranila se nám během utkání jedna z hráček, takže jsme za ní řešili náhradu, ale hlavně jsme hráli s dorostenkami, protože tím, jak nehrají kvůli covidu, mají dost herní výpadek. I když byl soupeř samozřejmě velmi těžký, mladé hráčky, i když dělaly chyby, byly tam pasáže, které byly pěkné. Za to jsem rád, že se tyto hráčky dokázaly prosazovat, dávat branky a v určitých částech byly i vyrovnaným soupeřem. Pro ně je to obrovské sbírání zkušeností, což potřebujeme.

Jan Pimper
2021-01-16
více ...
Černí andělé se o víkendu utkají doma se Zlínem

Mostecké házenkářky čeká o víkendu první zápas v novém roce na domácí palubovce. Jejich soupeřkami budou hráčky Zlína, s nimiž se Černí andělé poprvé střetli hned v úvodním zápase sezony, z Moravy si tehdy přivezli vysoké vítězství 40:25.

 

Proti Zlínu jsme odehráli první zápas sezony, ale dnes už je situace úplně jiná, než byla na konci srpna. Za poslední dobu ale máme se Zlínem velmi dobrou bilanci. Ještě jsme se ale stoprocentně nerozhodli, jak složíme sestavu na sobotní utkání, zda dáme přednost většímu počtu mladších hráček, nebo doplníme A tým třeba jen dvěma dorostenkami. Poslední zápas se Slavií nám ukázal, že potřebujeme herní praxi a některé věci si musíme vyzkoušet v zápasech. Je pravděpodobné, že necháme odpočinout hráčky, které doléčují lehčí zranění, ale budeme se na domácím hřišti snažit hrát s maximální sestavou,“ nastínil trenér Černých andělů Jiří Tancoš.

 

Zdravotně je na tom tým relativně dobře, ačkoli drobné šrámy hráčky v uplynulých zápasech utržily. „Evidujeme nějaká lehčí zranění, ale hráčky se dávají dohromady, takže je velký předpoklad, že v sobotu budeme v plné síle. V tuto chvíli se připravujeme standardním způsobem, kontinuální příprava je pro nás hrozně důležitá a potřebujeme také co nejvíc hrát. I proto nás těší, že už v příštím týdnu bychom se mohli vypravit na Slovensko, do Šaľy,“ dodal trenér.

 

Dá se vůbec za současné situace mluvit o výhodě domácího prostředí, když se zápasy hají bez diváků? „Obecně se dá říct, že někteří sportovci, a netýká se to jen házenkářů, potřebují kontakt s diváky. Vzájemně si předávají energii, společně se radují a oslavují. Na tomto typu hráčů je nyní znát, jak šla jejich výkonnost dolů. Na druhou stranu jsou zase sportovci, které svazovala tréma a z reakcí publika byli nervózní. Ti teď naopak podávají mnohem lepší výkony,“ přiblížil mostecký kouč. „Pro všechny je ale smutné, že se hraje před prázdnými ochozy. V každém městě jsou zvyklí na jinou návštěvnost, ženská házená se může jen těžko poměřovat s prvoligovým fotbalem, ale třeba zrovna v Mostě chodí lidé na házenou hodně, dokážou vytvořit skvělou kulisu a naše domácí zápasy tím určitě trpí,“ doplnil Jiří Tancoš s tím, že si tím nechce stěžovat na současnou situaci. „Pro nás je důležité, že můžeme hrát, jen je nám líto, že se o to s našimi fanoušky můžeme podělit jen zprostředkovaně. Jsem rád, že nám naši příznivci zůstali věrní i v době, kdy nemohou chodit na zápasy a přál bych si, aby jim to vydrželo i v letošním roce. Snad už to nebude trvat dlouho a budeme se moci zase všichni potkat ve sportovní hale,“ uzavřel trenér.

 

Zápas DHK Baník Most proti Handball PSG Zlín se hraje v sobotu 16. ledna v mostecké sportovní hale od 18:00 hodin opět bez diváků, přenos by měl být k dispozici na webu TVCOM. 

Jan Pimper
2021-01-13
více ...
Ani Slavia body Černým andělům nesebrala

I v novém roce zůstávají Černí andělé v nejvyšší soutěži bez porážky, plný počet bodů si tentokrát vezou z hřiště pražské Slavie, kde zvítězili 28:26 (12:13).

 

Tentokrát se ale vítězství nerodilo lehce, mostecké házenkářky na konci první půle dokonce o branku ztrácely. „Největším problémem bylo z naší strany proměňování vyložených šancí. Dokázali jsme si vytvořit dostatek příležitostí, měli jsme i dost trháků, ale nedávali jsme branky a jen jsme nechali vyniknout soupeřovu brankářku. V průběhu zápasu se nám lehce zranila křídla, což zápas také ovlivnilo. Podstatné ale je, že jsme dokázali zápas otočit a vyhrát. Cílem bylo zvládnout toto utkání a získat plný počet bodů, a to se nám podařilo,“ komentoval výsledek trenér Černých andělů Jiří Tancoš.

 

Důvodů, proč se tentokrát mosteckým hráčkám nepodařilo třicetibrankovou hranici je ale podle trenéra víc. „Náš problém byl tentokrát jednoznačně v neproměňování šancí. Kdybychom proměnili všechny příležitosti, které jsme měli, byli bychom v podstatě na svém standardu. Je třeba brát v potaz také fakt, že spolu hrají první dva týmy v tabulce, navíc po zase delší zápasové pauze. Poslední zápas jsme odehráli 22. prosince, a to je samozřejmě znát,“ připomněl trenér.  Na výkonu svých svěřenkyň ale viděl i pozitiva. „Celkem spokojeni můžeme být s obranou, ustáli jsme osobní souboje, což byla jedna z činností, na kterých jsme pracovali a celkem se nám to dařilo,“ dodal trenér s tím, že zápas ukázal i celou řadu věcí, na které se tým bude muset v přípravě zaměřit. Vzhledem k tomu, že se Černí andělé od příštího týdne vracejí do standardního tréninkového režimu, měli by na to mít dostatek času.

Jan Pimper
2021-01-09
více ...
Nový rok začnou Černí andělé na Slavii

Prvním soupeřem mosteckých házenkářek v roce 2021 bude pražská Slavia. Černí andělé se na palubovku svého tradičního rivala vypraví v sobotu 9. ledna.

 

Mostecký tým už je od pondělka zpátky v plném nasazení a po vánoční pauze se naplno připravuje na první letošní zápas. „Myslím, že po Vánocích jsme celkem ve formě, hráčky navíc i v době, kdy jsme se neviděli, trénovaly individuálně. Měly ale i dost volna, což doufám, bylo také ku prospěchu věci, aby načerpaly fyzickou i psychickou energii. Na trénincích jsme zatím celkem spokojení, v tomto týdnu trénujeme dvoufázově, abychom pauzu trochu dohnali, a zatím se nám to celkem daří. Nikdo není zraněný ani nemocný. Od čtvrtka se postupně před zápasem začne náš program trochu uvolňovat,“ uvedl trenér Černých andělů Jiří Tancoš. Od středy se do tréninků zapojí i šestice starších dorostenek, které se s ženským A týmem připravovaly už před zápasem Evropské ligy a následně měly šanci naskočit i do zápasů nejvyšší domácí soutěže. „Snažíme se standardně dávat šanci v utkáních i mladým hráčkám, zároveň máme i jistotu, že budeme mít dostatečně široký kádr pro případ, že bychom po pátečních testech museli někoho nechat doma,“ vysvětlil trenér.

 

Příprava se v prvním lednovém týdnu soustředí na konkrétního soupeře, pražskou Slavii. „Je to první zápas po pauze a navíc zápas, který je pro nás důležitý a chceme ho samozřejmě vyhrát. I když jsme nad Slavií v poslední době vyhrávali i relativně vysokým rozdílem, nikdy to nebyla úplně snadná utkání. Naše vzájemná střetnutí mají vždycky svou kvalitu a je proto třeba se důkladně připravit a následně k zápasu přistoupit patřičně zodpovědně,“ doplnil trenér s tím, že na mostecké straně se o nedostatek motivace před sobotním utkáním není třeba obávat.

 

Zápas mezi DHC Slavia Praha a DHK Baník Most začíná v sobotu 9. ledna od 16:00 hodin, jako tradičně by měl být přímý přenos k vidění na webu TVCOM.  

Jan Pimper
2021-01-06
více ...
Černí andělé nadělovali sestřičkám v mostecké nemocnici

Černí andělé se snaží rozdávat radost nejen sportovním fanouškům, ale také pomáhat svému okolí. Také proto v tomto týdnu Kristina Černá předala sestřičkám v mostecké nemocnici na oddělení Covid 3 dárky od DHK Baník Most.

Už před časem jsme kontaktovali mosteckou nemocnici s nabídkou, zda bychom jejím pracovníkům nemohli nějak pomoci. Dostali jsme kontakt na oddělení Covid 3 a společně jsme doladili konkrétní podobu našeho daru,“ vysvětlila Kristina Černá, PR manažerka DHK Baník Most, která v tomto týdnu dárky sestřičkám v mostecké nemocnici předala. Byly mezi nimi mimo jiné také patnáctery nástěnné hodiny, které si sestřičky samy vybraly, protože i tak zdánlivě jednoduchá věc pomůže jim i pacientům orientovat se v čase, když společně tráví celé dny na uzavřeném oddělení.

Předání proběhlo ve velmi komorním duchu, ale vyřídila jsem sestřičkám pozdravy a poděkování od hráček, protože v klubu si moc dobře uvědomujeme, jak důležitou práci zdravotníci v současnosti dělají,“ doplnila Kristina Černá.

DHK Baník Most by touto cestou rád poděkoval zdravotníkům a všem, kteří v této nelehké době pomáhají ve svém okolí. Zároveň také všem partnerům a fanouškům, kteří i v těžkých časech podporují a fandí házené. Do nadcházejícího roku přejeme všem hodně zdraví a síly, abychom se zase brzy mohli společně sejít ve sportovní hale. Děkujeme!

Jan Pimper
2020-12-30
více ...
Černí andělé si pod stromeček nadělili vítězství v Porubě

Skvělý vánoční dárek si nadělily mostecké házenkářky, když v úterý 22. prosince porazily Porubu 35:27 (17:12).

 

Ostravský tým dokázal s Černými anděly držet krok v prvním poločase, kdy dokonce vedl, jeho závěr už byl ale v režii mosteckých hráček, které si dokázaly vytvořit náskok, který ve druhé půli udržely a ještě navýšily. „V úvodu utkání jsme dokonce prohrávali o dvě branky, ale pak došlo k vyloučení na straně soupeře, my vyrukovali s osobní obranou, což soupeře stálo dost sil, které mu pak v závěru chyběly. Myslím, že zhruba posledních deset minut první půle bylo rozhodujících, vytvořili jsme si důležitý náskok, který už jsme pak uhájili. Je dobře, že se nám i za nepříznivého stavu podařilo udržet nervy na uzdě a trpělivě jsme počkali, až soupeř udělá chybu a dokázali jí využít,“ komentoval výsledek trenér mosteckých házenkářek Jiří Tancoš.

 

Ve druhém poločase už Černí andělé žádné drama nepřipustili, naopak to chvíli vypadalo, že by rozdíl ve skóre mohl být ještě výraznější. „Celkově mohu být s dnešním zápasem spokojený, do hry se zapojila celá lavička a většina hráček předvedla dobrý výkon. Tentokrát jsme sice nebrali žádnou z mladších hráček, ale to bylo dáno hlavně tím, že se do sestavy vrátila po krátké absenci Jana Šustková, takže základní kádr družstva byl kompletní. Podstatné ale je, že to bylo v této sezoně naše desáté utkání, ale především desáté vítězství,“ doplnil trenér s tím, že hráčky si nyní už zaslouží volno.

 

Dlouhého volna si ale Černí andělé příliš neužijí, už 29. prosince se scházejí v Mostě a zahajují dvoufázovou přípravu. Vítězství v Porubě bylo příjemným dárkem nejen pro hráčky, ale také pro fanoušky a příznivce Černých andělů, kterým bychom touto cestou za celý klub rádi popřáli klidné prožití vánočních svátků.

Jan Pimper
2020-12-22
více ...
Černí andělé už v úterý nastoupí v Porubě

Mostečtí Černí andělé ani nestihli pořádně vstřebat víkendové vítězství v Písku  a už mířili na trénink, protože hned v úterý 22. prosince je čeká další ligové střetnutí, tentokrát na palubovce Poruby.

 

V týmu se od víkendu nic zásadního neudálo, ostatně ani příliš nemohlo, snad jen s tím rozdílem oproti normálu, že jsme trénovali v neděli a dáme si trénink i v pondělí. Do Poruby odjíždíme s vědomím, že jde o jedno z nejdůležitějších utkání za poslední dobu. Jinak se ale jako soupeři známe velmi dobře, hrajeme spolu pravidelně a není toho moc, čím bychom se mohli vzájemně překvapit. Už jsem to zmiňoval po zápase proti Písku, v těchto utkáních jde především o to, kdo bude koncentrovanější a bude mít větší vůli po vítězství,“ uvedl trenér mosteckých házenkářek Jiří Tancoš.

 

Změnou není ani to, že tým se na cestu do Ostravy vydá už v ranních hodinách. „Vyrážíme jako vždycky už ráno, jen tentokrát se cestou nebudeme moci někde zastavit na oběd, jak bývalo zvykem. Ale to není nijak zásadní překážka, možná se nám díky tomu, že budeme obědvat během jízdy, podaří ušetřit nějaký čas na cestě. Jinak ale pojedeme v prakticky kompletní sestavě a cíl máme také pořád stejný, zvítězit a tentokrát také odehrát lepší zápas, než v Písku,“ doplnil trenér.

 

Utkání Sokola Poruba s Černými anděly začíná v úterý 22. prosince v 17:00 hodin a také tentokrát by měl být přímý přenos k vidění na webu TVCOM.  

Jan Pimper
2020-12-21
více ...
Dva body za vítězství vezou Černí andělé také z Písku

Černí andělé si na své konto připsali další vítězství, tentokrát vezou dva body z Písku. Na rozdíl od posledního vzájemného střetnutí ale jejich výhra nebyla ani zdaleka tak jednoznačná, první poločas mostecké házenkářky prohrály 13:11, nakonec ale dovedly zápas do vítězného konce 29:22.

 

„Nebylo to z naší strany úplně povedené utkání, v první půli jsme se dost trápili, ale naštěstí jsme ve druhé půli podali mnohem koncentrovanější výkon a zápas dotáhli do vítězného konce. V Písku se nám obecně moc dobře nehraje, některé hráčky navíc neměly svůj den, naopak soupeř byl při chuti a cítil možnost uhrát dobrý výsledek. Nakonec z toho byl první prohraný poločas v letošní sezoně, ale naštěstí se nám podařilo hned v úvodu druhé půle rychle srovnat a jít do vedení. Zlepšili jsme obranu, ve druhém poločase jsme dostali jen devět branek, začaly se nám dařit rychlé protiútoky a hráčky v sobě našly dostatek sil, aby zápas dovedly ke konečnému vítězství,“ komentoval výsledek trenér Černých andělů Jiří Tancoš.

 

Mostecké házenkářky navíc nebudou mít příliš času na odpočinek, už v úterý je čeká další zápas, tentokrát na palubovce Poruby. „Možná je dobře, že jsme odehráli takový zápas před těžkým utkáním v Porubě, protože nám to něco ukáže a dokážeme se z toho poučit. Na přípravu máme sice jen dva tréninky, ale když do nadcházejícího střetnutí půjdeme s dostatečnou pokorou, vůlí po vítězství a patřičně koncentrovaní, měli bychom jej zvládnout,“ uzavřel trenér.

Jan Pimper
2020-12-19
více ...
Na zápasy i na Vánoce jsme připravené, říká Lucia Mikulčík

Černí andělé si moc předvánoční pohody neužijí, během následujících dní stihnou v sobotu 19. prosince odehrát zápas v Písku a v úterý 22. prosince je čeká další utkání v Porubě. Jak se zároveň stíhá házenkářská, ale také předvánoční příprava, prozradila kapitánka Černých andělů Lucia Mikulčík.

 

Před vánočními svátky máte s týmem hodně nabitý zápasový program, jak to zvládáte?

 

My jsme celkem rády, že se hraje, přece jen, když bylo všechno zavřené, už to bylo trochu únavné a hlavně jsme před sebou moc neviděly žádný cíl. Takhle se těšíme na konkrétního soupeře. Je pravda, že nás zápas 22. prosince v Porubě trochu překvapil, je to jen dva dny před Štědrým dnem, ale jsme profesionálky, víme, jak náročné utkání nás čeká a dokážeme se naplno koncentrovat a věřím, že to úspěšně zvládneme.

 

Jak v téhle hektické době stíháte předvánoční přípravu? Už máte všechno nachystané?

 

V tomhle ohledu to měly určitě těžší holky, které byly na mistrovství Evropy. Ale myslím, že předvánoční přípravy jsme všechny celkem dobře zvládly, dárky už jsou připravené, doma je uklizeno, stromek mám už od Mikuláše. Navíc třeba co se týče pečení, tak my hodně věcí děláme i společně, třeba s Petrou Maňákovou i s dětmi jsme pekly a už máme perníčky, linecké i rohlíčky.  My už jsme totiž vytrénované i z minulých let, kdy se hodně cestovalo, takže jsme se naučily plánovat dopředu a nic nenechávat na poslední chvíli. A teď už proto žádný předvánoční shon nezažíváme.

 

Kdybychom se znovu vrátili k vánočním svátkům, jak v současné době plánujte cestování na Slovensko za rodinou?

 

My jsme s mužem už měli naplánovanou cestu za babičkami na Moravu a následně na Slovensko, ale bohužel mi čerstvě přišla zpráva, že děda na Slovensku je nemocný a bude muset být v karanténě i přes vánoční svátky. Takže jsme veškeré plány museli zase přeorganizovat. Snad spolu budeme moci oslavit alespoň příchod Nového roku. Současná doba nás naučila být operativní a řešit věci tak, jak přicházejí. A naučili jsme se také vážit si věcí, které jsou opravdu důležité a užívat si čas, který můžeme trávit společně.  

 

Už tu padla zmínka o dětech, ovšem v téhle souvislosti by mě zajímalo, jak v letošní hodně nezvyklé sezoně probíhalo sportování s předškolními dětmi, kterému se společně s dalšími spoluhráčkami v klubu věnujete?

 

Spolupráce s mateřskými školkami, se kterými klub spolupracuje už řadu let, se letos vůbec nerozběhla. Nedalo se chodit do haly, následně jsme nabízely, že bychom za dětmi docházely přímo do školek, ale situace byla hodně problematická. Školky se během podzimu různě zavíraly, a když byly v provozu, celkem oprávněně se jejich zaměstnanci snažili, aby s dětmi přišlo do kontaktu co nejméně lidí „z venku“. Mrzí nás to, jednak protože nás tahle práce baví, navíc děti pohyb potřebují. Ale snad se to v příštím roce zase vrátí do normálu a my budeme moci s dětičkami zase začít normálně cvičit.  

Jan Pimper
2020-12-18
více ...
Černí andělé zamíří o víkendu do Písku

Sotva měsíc uplynul od posledního vzájemného zápasu a mostecké házenkářky se znovu utkají se soupeřkami z Písku. Tentokrát se ale zápas koná v sobotu 19. prosince na jihu Čech.

 

Zatímco listopadové střetnutí dopadlo jednoznačně ve prospěch mosteckých Černých andělů, kteří doma vyhráli 40:14, tentokrát už by to tak jednoznačné být nemuselo. „Písecký tým k nám posledně přijel v okleštěné sestavě bez dvou důležitých hráček, což samozřejmě také hrálo roli. V současnosti dokážeme jen těžko odhadnout, jak jsou na tom píseké hráčky dnes. Když se ale podíváme na jejich poslední výsledek proti Slavii v minulém týdnu, kdy doma prohrály 22:26, naznačuje to, že už budou v lepší herní pohodě, než když hrály v Mostě. Navíc v Písku to pro nás nikdy nebyla úplně snadná utkání. Dá se předpokládat, že to bude určitě těžší zápas než v Plzni,“ uvedl mostecký trenér Jiří Tancoš.

 

Zda také na písecké palubovce dostanou šanci mladé hráčky, jako tomu bylo v uplynulém týdnu proti DHC Plzeň, se bude rozhodovat v průběhu týdne.

 

Příprava v Mostě probíhá standardním způsobem, po víkendovém utkání v Plzni, které Černí andělé vyhráli 36:18, měly hráčky do pondělka volno, od úterka už se tým opět naplno připravuje. „Jedeme v podstatě stále stejným způsobem, začátkem týdne kombinace kondiční přípravy s házenou a čím blíže zápasu, tím bude přibývat házenkářských tréninků. A protože bychom měli do Vánoc odehrát ještě v úterý 22. prosince zápas v Porubě, nezastaví se tentokrát naše příprava ani přes víkend a budeme trénovat plynule až do úterka,“ doplnil trenér.

 

Zápas v Písku se hraje tradičně od 15:00 hodin, živě by mělo být utkání k vidění na webu TVCOM.cz

Jan Pimper
2020-12-16
více ...
Černí andělé vezou výhru z Plzně

Po sérii domácích zápasů vyrážely tentokrát mostecké házenkářky na palubovku soupeře, tentokrát na půdu DHC Plzeň. Ani západočeškám se nepodařilo utnout vítěznou šňůru Černých andělů a prohrály vysoko 18:36 (6:13).

 

Do Plzně jsme jeli s několika cíli, a to především zahrát co nejlépe v obraně a vyhrávat osobní souboje. Obojí se nám ve zhruba padesáti minutách zápasu dařilo, z tohoto pohledu z naší strany panuje spokojenost,“ uvedl po utkání trenér mosteckého týmu Jiří Tancoš.

 

Začátek utkání byl podle trenéra ze strany Černých andělů ještě trochu nejistý s řadou technických chyb, ve druhém poločase se už mostecký tým dostal do optimálního tempa a ve zbytku utkání zcela dominoval.

 

V posledních patnácti minutách jsme do hry poslali netradičně poskládanou sestavu, ve které se na postu spojky objevila Adéla Pokorná, další z mosteckých dorostenek, která svou úlohu v nejvyšší ženské soutěži velmi dobře zvládla. Mám radost z toho, jak se hráčky vzájemně dokážou motivovat a povzbuzovat, což nám může pomoci i v budoucnu, až se budou do týmu postupně dostávat i další mladé hráčky,“ uzavřel trenér.

Jan Pimper
2020-12-12
více ...
Černí andělé vyrážejí o víkendu do Plzně

O uplynulém víkendu se Černí andělé na domácí palubovce i bez reprezentačních opor úspěšně vypořádali s týmem Hodonína (39:22), v sobotu už je v plné síle čeká další MOL ligový zápas, tentokrát na půdě DHC Plzeň. Se Západočeškami se mostecké házenkářky utkaly v polovině září, na domácí palubovce tehdy zvítězily 36:20.

 

V tomto týdnu trénujeme naplno, ve čtvrtek se k týmu připojí i reprezentantky, takže v sobotu už budeme moci odjet do Plzně v kompletní sestavě. Je ale možné, že soupiska před utkáním dozná ještě nějakých drobných změn, do zápasu se možná opět zapojí i mladší hráčky, vše bychom měli přesně vědět koncem týdne,“ uvedl trenér Černých andělů Jiří Tancoš.

 

Program DHK Baník Most by ale neměl polevit ani v příštím týdnu. „Ještě v sobotu 19. prosince bychom měli odehrát utkání v Písku. Do té doby poběží tréninky standardně, pak bude záležet, jestli se povede dohodnout nějaké utkání po svátcích, v tuto chvíli je ve hře několik variant,“ doplnil trenér.

 

Zápas DHC Plzeň proti DHK Baník Most se hraje v sobotu 12. prosince od 17:00 hodin, přenos z utkání by měl být k vidění na webu TVCOM.

Jan Pimper
2020-12-10
více ...